Gabriela Ondračková: +420 725 92 93 94
Lumír Sokol: +420 608 70 62 63
Příčná 293/2, Havířov, PSČ 736 01
Prodej ozonových generátorů

Působíme zejména v oblasti Bohumín, Karviná, Frýdek-Místek, Český Těšín, Orlová, Havířov, Ostrava, Frýdlant nad Ostravicí.

Máte zájem o naše služby? Napište nám.
Působíme zejména v oblasti Bohumín, Karviná, Frýdek-Místek, Český Těšín, Orlová, Havířov, Ostrava, Frýdlant nad Ostravicí.
Prodej ozonových generátorů

V našich službách také nabízíme i prodej ozonových generátorů včetně Maxi vaku, nebo chcete-li prodej dezinfekce ozonem. Pokud tedy potřebujete generátor ozonu, stačí nás jen kontaktovat a my vše zařídíme podle vašich představ.

Takový generátor ozonem

je potřebný v případě dezinfekce prostor, ale najdete nás také i pod klíčovými slovy dezinfekce ozonem, ale také dezinfekce párou. Zajistíme rovněž i službu dezinfekce v ozonovém Maxi vaku, hloubková dezinfekce matrací, parní čištění a parní čištění koberců.

Kde nabízíme naše služby?

Působíme zejména v oblasti Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Český Těšín, Orlová, Havířov, Frýdlant nad Ostravicí a Bohumín.

Poptávkový formulář
Máte zájem o naše služby? Chcete mít čisté prostory bez virů a bakterií? Pak neváhejte a zavolejte nám nebo rovnou vyplňte poptávku!
  Spolehlivý pracovní tým pro úklid ozonem
  Disponujeme moderním vybavením například na parní čištění.

  Máme bohaté zkušenosti v oblasti dezinfekce vzduchu a dezinfekce prostor. Pomůžeme vám odstranit zápach ze zakouřených prostor, dezinfikujeme jakýkoliv prostor a pomocí naší metody zničíme bakterie a viry.

  worker
  1
  zaměstnanců
  1+
  dezinfekcí ročně
  vacuum-cleaner
  1+
  parních čištění