Gabriela Ondračková: +420 725 92 93 94
Lumír Sokol: +420 608 70 62 63
Příčná 293/2, Havířov, PSČ 736 01
Parní čištění

To se to bude doma našlapovat!

Parní čištění
Naše služby v oblasti parního čištění

V rámci našich úklidových služeb nabízíme i čištění a dezinfekci párou – ekologicky a bez chemie.

 • Parní čištění pomáhá zajistit hygienicky čisté prostředí a poradí si i se starou a zašlou špínou – a to i v obtížně dostupných zákoutích budov a zařízení.
 • Likviduje 99,99 % virů a bakterií, které ničí účinkem vysoké teploty (160 až 180 °C) a tlaku (8-10 barů).
 • Parní čištění znamená rychlý, vysoce efektivní a účinný úklid – a to bez zbytečné chemie…
 • Používáme přístroje špičkových značek – Karcher a Vileda.
 • Dezinfekci párou, můžeme provádět v závislosti na přístupu ke zdroji 220V
 • Cena je vždy závislá na objemu zakázky. Nacenění provádíme zdarma
 • V rámci vyklízení pozůstalosti provádíme všechny způsoby dezinfekce v rámci celkové ceny, vždy dle požadavku zákazníka, objemu zakázky a dle vhodnosti s ohledem na typ objektu. Nacenění provádíme zdarma
 • Dezinfekci povrchů párou nebo dezinfekčním roztokem domácností, kanceláří, provozoven atd. provádíme v rámci běžných cen úklidu + eventuální spotřebu materiálu (dezinfekční roztok)
Parní čištění podlah je v současnosti hodně žádanou službou. Parní čističe pro domácnost jsou zodpovědné za jemnou dezinfekci bez chemikálií.
Ukázat službu
V dnešní době se vyplatí používat parní čistič koberců, kterým zvládáme parní čištění koberců. Parní čistič koberců je zařízení, které výrazně usnadní proces čištění.
Ukázat službu
Parní čistič na sedačky je univerzální zařízení, které lze použít nejen k čištění domu, ale také na parní čištění sedaček a parní čištění automobilu.
Ukázat službu
Parní čistič oken je vhodný nejen pro domácnost, ale i pro větší plochy okenních tabulí. Svým principem se podobá obyčejné žehličce s parním generátorem.
Ukázat službu
Parní čištění spár je samozřejmě také v našich službách. Jsou místa, která se čistí ne zrovna pohodlně a výsledek také nemusí odpovídat vašim představám.
Ukázat službu
Máte zájem o naše služby? Vyplňte náš poptávkový formulář.
Poptávkový formulář
Máte zájem o naše služby? Chcete mít čisté prostory bez virů a bakterií? Pak neváhejte a zavolejte nám nebo rovnou vyplňte poptávku!
  Spolehlivý pracovní tým pro úklid ozonem
  Disponujeme moderním vybavením například na parní čištění.

  Máme bohaté zkušenosti v oblasti dezinfekce vzduchu a dezinfekce prostor. Pomůžeme vám odstranit zápach ze zakouřených prostor, dezinfikujeme jakýkoliv prostor a pomocí naší metody zničíme bakterie a viry.

  worker
  1
  zaměstnanců
  1+
  dezinfekcí ročně
  vacuum-cleaner
  1+
  parních čištění