Gabriela Ondračková: +420 725 92 93 94
Lumír Sokol: +420 608 70 62 63
Příčná 293/2, Havířov, PSČ 736 01
Slovník

Zde naleznete vaše nejčastější otázky ohledně dezinfekce ozonu. Pokud jste odpověď na Vaši otázku nenašli, neváhejte a kontaktujte nás, rádi se Vám budeme věnovat.

Dezinfekce - slovník
Nejčastější otázky ohledně dezinfekce ozonu
Ano, námi používaný generátor ozonu a Maxi vak je registrován Ministerstvem zdravotnictví jako biocidní a dezinfekční přípravek, č. reg. MZDR 13172/2020/OBP.
Ozon je plyn - 3 atomy kyslíku = O3
Provozní prostory, veřejné prostory, domácí interiéry, vzduchotechnika, autoklimatizace.
Pouštěním ozonu do místnosti nebo do auta, se dezinfikuje vzduch, tvrdé povrchy a propustné povrchy např záclony, závěsy, potahy auta.
Maxi vak je speciálně vyrobený vak, ve kterém lze dezinfikovat prakticky cokoliv, co se do něj rozměrově dá uzavřít. Plyšové hračky, obuv, matrace, lůžkoviny, oblečení, nádobí, podsedáky, vaky na ryby, sportovní výstroj apod. Tento patentovaný český výrobek představuje unikátní spojení generátoru ozonu s vysokým výkonem a speciálního ozonového Maxi vaku.
Vždy záleží na tom, co se dezinfikuje. Zpravidla nejméně hodinu místnost cca 20m2, stejně tak hodinu v Maxi vaku. Vždy je vhodné ještě 2 hodiny ponechat ozon nechat účinkovat a potom teprve větrat. Při dezinfekci v Maxi vaku je potřeba připočítat montáž a demontáž, což trvá cca 30min.
Při dodržení všech bezpečnostních instrukcí lze použít dezinfekci ozonem všude, s přihlédnutím na rizika v odpovědi 7.
Ozon je plyn a s jeho používáním jsou spojená některá rizika a nebezpečí. O3 hubí např. květiny nebo zvířata a při velmi silné koncentraci a extrémně dlouhé době působení může způsobit dýchací obtíže. Při „ozonování“ ve „vaku“ může dojít k narušení pryže (guma) v tenkých vláknech. Např gumičky v teplácích nebo na okraji ponožek, ve tkaničkách do bot apod.
Cena dezinfekce ozonem je vždy individuální. Záleží především na tom, co se dezinfikuje. Zdali místnosti nebo se provádí dezinfekce v Maxi Vaku.
Máte zájem o naše služby? Vyplňte náš poptávkový formulář.
Dezinfekce ozonem a parní čištění
1%
spokojených klientů
Přidejte se k našim spokojeným klientům i Vy!
foto-pan
Dezinfekce ozonem a parní čištění
Potřeboval jsem rychle provést dezinfekci našich kanceláří. Firma p. Sokola mi doporučila dezinfekci ozonem. Rychlost a preciznost dezinfekce předčila mé očekávání. Pane Sokole - díky!
Excelentní!
Kamil Flotyn, Karviná
zena
Dezinfekce ozonem a parní čištění
Parní čištění podlah mi již před sedm let zajišťuje firma p. Sokola. Kvalitní služba, cena rozumná, vše dle dohody - doporučuji všem vyzkoušet.
Kvalitní služby
Klára Bystroňová, Havířov