Gabriela Ondračková: +420 725 92 93 94
Lumír Sokol: +420 608 70 62 63
Příčná 293/2, Havířov, PSČ 736 01
O firmě

Máme bohaté zkušenosti s dezinfekcí vzduchu a prostor. Nabízíme i parní čištění.

Máte zájem o naše služby? Napište nám.
Působíme zejména v oblasti Bohumín, Karviná, Frýdek-Místek, Český Těšín, Orlová, Havířov, Ostrava, Frýdlant nad Ostravicí.
Prodej ozonových generátorů

Naše společnost Lumír Sokol – Dům s.r.o. vznikla v roce 2020 se záměrem rozšíření našeho portfolia služeb. Pod značkou Lumír Sokol jsme založili společnost Lumír Sokol-Dům služeb s.r.o., která poskytuje úklidové služby a specializované služby v oblasti dezinfekce, především za použití ozonu a páry.

Naše firma nabízí komplexní služby v oboru úklidové služby. Jsme na trhu již 30 let. V této internetové prezentaci vám chceme představit naši další oblast působení, tj. dezinfekci ozonem a parní čištění. Obraťte se na nás v případě, že hledáte služby, jako je dezinfekce prostorů ozonem, hloubková ozonová dezinfekce matrací (vč. antidekubitních) a lůžkovin, textilií všeho druhu, hraček, pelíšků vašich domácích mazlíčků atd. - ve speciálním Maxi vaku. Ale také dezinfekci párou a dezinfekci povrchů dezinfekčním roztokem.

Zajistíme rovněž parní čištění povrchů a parní čištění koberců.

Dezinfekce ozonem je 100% ekologická. Ozónové čištění nevytváří žádný odpad.

Lumír Sokol

Dezinfekce ozonem a parní čištění
1%
spokojených klientů
Přidejte se k našim spokojeným klientům i Vy!
foto-pan
Dezinfekce ozonem a parní čištění
Potřeboval jsem rychle provést dezinfekci našich kanceláří. Firma p. Sokola mi doporučila dezinfekci ozonem. Rychlost a preciznost dezinfekce předčila mé očekávání. Pane Sokole - díky!
Excelentní!
Kamil Flotyn, Karviná
zena
Dezinfekce ozonem a parní čištění
Parní čištění podlah mi již před sedm let zajišťuje firma p. Sokola. Kvalitní služba, cena rozumná, vše dle dohody - doporučuji všem vyzkoušet.
Kvalitní služby
Klára Bystroňová, Havířov
Poptávkový formulář
Máte zájem o naše služby? Chcete mít čisté prostory bez virů a bakterií? Pak neváhejte a zavolejte nám nebo rovnou vyplňte poptávku!
  Spolehlivý pracovní tým pro úklid ozonem
  Disponujeme moderním vybavením například na parní čištění.

  Máme bohaté zkušenosti v oblasti dezinfekce vzduchu a dezinfekce prostor. Pomůžeme vám odstranit zápach ze zakouřených prostor, dezinfikujeme jakýkoliv prostor a pomocí naší metody zničíme bakterie a viry.

  worker
  1
  zaměstnanců
  1+
  dezinfekcí ročně
  vacuum-cleaner
  1+
  parních čištění